IconIcon
Zapisz się »

Nauczyciel w nowych realiach oświatowych 2024

Biorę udział w warsztatach

VII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI OŚWIATY I SAMORZĄDU EDUKACJA TO KOMUNIKACJA

ImageImageImage

płatne WARSZTATY - liczba miejsc ograniczona

19.03.2024

Online

Bezpłatnie

Image

DO WYDARZENIA POZOSTAŁO:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Image

O konferencji:

Portal Oświatowy i Educado zapraszają na konferencję online „Nauczyciel w nowych realiach oświatowych 2024”. Podczas wydarzenia odbędą się wystąpienia cenionych w branży specjalistów dotyczące problemów, z którymi często borykają się dziś nauczyciele i dyrektorzy szkół.


Podczas wydarzenia omówione zostaną najbardziej istotne kierunki zmian w prawie oświatowym czekające nas w 2024 roku. Uczestnicy obejrzą dyskusję o uprawnieniach emerytalnych nauczycieli, podczas której poruszymy między innymi kwestię wcześniejszych emerytur. Nie zabraknie również bardzo aktualnych tematów związanych z bezpieczeństwem w sieci: walki z cyberprzemocą oraz phishingiem i innymi rodzajami ataków hakerskich. Konferencję zakończy wystąpienie dotyczące kreowania oferty dydaktycznej szkoły.


Udział w Konferencji „Nauczyciel w nowych realiach oświatowych 2024” jest całkowicie bezpłatny! Zapisz się już dziś i skorzystaj z ogromu merytorycznej wiedzy, którą mają do przekazania nasi eksperci. Do zobaczenia!

Zapisz się

Poprzednia edycja:

Korzyści

EKSPERCKA WIEDZA

CERTYFIKAT

RETRANSMISJA

IconIconIcon

otrzymasz imienny certyfikat uczestnictwa

obejrzyj w dowolnym miejscu

i czasie do 7 dni po wydarzeniu pod tym samym linkiem

gwarancja wiedzy zgodnej

z aktualnymi przepisami prawa

MATERIAŁY POKONFERENCYJNE

Icon

wybrane prezentacje do pobrania

PROGRAM

8:55-9:05

Optymalizacja procesu doskonalenia nauczycieli

10:05-10:20

Ochrona szkoły przed phishingiem i innymi atakami hakerskimi.

10:20-11:20

PRZERWA

Wcześniejsza emerytura dla nauczycieli i nie tylko (dyskusja o uprawnieniach emerytalnych).

11:20-11:35

12:35-12:50

PRZERWA

12:50-13:50

PRZERWA

11:35-12:35

Jak walczyć z cyberprzemocą w szkołach?

*organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie

Najważniejsze kierunki zmian w prawie oświatowym w 2024 r. i kolejnych – czy zmiany są potrzebne.

9:05-10:05

13:50-14:05

PRZERWA

14:05-15:05

Jak kreować ofertę dydaktyczną szkoły?

Radca prawny, redaktor Portalu Oświatowego

Michał Kowalski

Anna Stalmach - Tkacz

założyciel i dyrektor akredytowanej niepublicznej placówki doskonalenia nauczycieli

Aneta Tombarkiewicz-Olszewska

Mediator, nauczyciel akademicki, trener

Elżbieta Rabenda

Wykładowczyni Centrum Wsparcia Rozwoju

Agata Dąmbska

think tank Forum Od-nowa

Grażyna Burek

Zastępczyni Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu Urząd Miasta Katowice

Dyrektor Szkoły Podstawowej

Marta Bodziony

Wicestarosta Powiatu Kieleckiego

Tomasz Pleban

założyciel i dyrektor akredytowanej niepublicznej placówki doskonalenia nauczycieli

Anna Stalmach - Tkacz

Wicestarosta Powiatu Kieleckiego

Tomasz Pleban

Socjolożka, trenerka i ekspertka edukacji medialnej

Barbara Krywoszejew

Ekspert prawa oświatowego

Roman Lorens

Radca prawny, redaktor Portalu Oświatowego

Michał Kowalski

Ochrona szkoły przed phishingiem i innymi atakami hakerskimi

Katarzyna Bisialska

Absolwentka Wydziału Polonistyki UW oraz studiów podyplomowych

Krystyna Jakubowska

Wicedyrektor Szkoły w Chmurze

Kamil Stachowiak

Szymon Wandzel

Wykładowca akademicki. Prezes Fundacji Laetare

dyrektor Liceum Ogólnokształcącego "Edukacja"

Szymon Wandzel

Stanisław Faber

Ekspert w zakresie prawa oświatowego

Mgr pedagogiki opiekuńczej i filologii polskiej

Henryka Cisowska

Absolwent UAM. Prowadzący portal internetowy

Maciej Danieluk

Pełnomocnik Dyrektora Instytutu Kultury Centrum Govtech

Ewa Kołodziejczyk

Dyrektor XXIX LO w Łodzi, prezes Stowarzyszenia Akademia Dziecka

Katarzyna Paliwoda

Pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Ewa Bednarczyk

Starszy specjalista w Wydziale Profilaktyki i Promocji Zdrowia Ośrodka Rozwoju Edukacji

Anna Studniczek

Doradca ds. strategii i rozwoju.

Grzegorz Nowicki

8:50-8:55

sesja inauguracyjna

EKSPERCI

Anna Stalmach - Tkacz

Dyrektor Grupy Edukacyjno-Szkoleniowej SOKRATES, ekspert d.s. nowych rozwiązań prawnych w oświacie oraz nadzoru pedagogicznego, autorka systemu dynamicznych druków ProManager w tym generatora oceny pracy nauczyciela i dyrektora, edukator, coach, trener programów profilaktycznych, autorka programów nauczania oraz podręczników, prezes Fundacji Rozwoju Edukacji "EduMontis", twórca programu "SZKOŁA 4.0 - Kuźnia Liderów Współczesnej Edukacji"

założyciel i dyrektor akredytowanej niepublicznej placówki doskonalenia nauczycieli Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa SOKRATES, prezes Fundacji "EDU-MONTIS"

Aneta Tombarkiewicz-Olszewska

Mediator, nauczyciel akademicki, trener, społecznik

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Studiów Podyplomowych Rodziny i Mediacji Sądowej UŚ. Trener TUS. Prezes Śląskiego Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Znajduje się na liście mediatorów współpracujących z placówkami oświatowymi prowadzonej przez Polską Sekcję Europejskiego Stowarzyszenia Sędziów na rzecz Mediacji GEMME. Prowadzi warsztaty i szkolenia z dyrektorami szkół, nauczycielami, rodzicami, młodzieżą szkolną oraz rodzinami o tematyce mediacyjnej, rozwijania i wzmacniania umiejętności miękkich, kompetencji społeczno-emocjonalnych. Rozwija współpracę sektora NGO z instytucjami rządowymi i samorządowymi oraz podmiotami biznesowymi. Mediator Sądu Polubownego przy KNF, na listach mediatorów stałych Sądów Okręgowych w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Częstochowie i Gliwicach. Specjalizuje się w mediacjach gospodarczych, pracowniczych, rodzinnych, cywilnych, oświatowych i szkolnych. Aktywnie promuje świadome i szerokie stosowanie mediacji w przestrzeniach prawnych, społecznych i gospodarczych. Mama 7 dzieci.

Odpowiada m.in. za oświatę i pozyskiwanie środków zewnętrznych w powiecie. Wieloletni nauczyciel, dyrektor szkoły, dyrektor wydziału Kuratorium Oświaty w Kielcach, Świętokrzyski Wicekurator Oświaty. Trener i wykładowca, coach. Specjalizuje się w prawie oświatowym. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach, Politechniki Świętokrzyskiej, Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Tomasz Pleban

Wicestarosta Powiatu Kieleckiego

Wieloletnia trenerka, edukatorka, ekspertka w dziedzinie szkolnictwa, autorka publikacji w pismach branżowych dla samorządów, była dyrektorka szkoły, nauczycielka dyplomowana.

Wykładowczyni Centrum Wsparcia Rozwoju Edukacji i Biznesu OTUS

Elżbieta Rabenda

Agata Dąmbska

think tank Forum Od-nowa

Od 2011 r. współprowadzi niezależny think tank Forum Od-nowa, projektujący i wdrażający zmiany systemowe w sektorze publicznym, a od 2018 r. – stowarzyszenie „No Limit”, wydające od października 2021 r. gazetę „Z biegiem Liwca” w powiecie węgrowskim. Współautorka raportu „Samorząd 3.0” i „Administracja 3.0” Forum Od-nowa oraz „Raportu o stanie samorządności terytorialnej w Polsce” pod red. prof. J. Hausnera. Publikuje w mediach ogólnopolskich, branżowych i lokalnych, czynnie uczestniczy w konferencjach, szkoli, współpracuje z samorządami, angażuje się w aktywność oddolną na szczeblu gminy i powiatu.

Karierę zawodową w oświacie rozpoczęła w 1992r. jako nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie pełniąc także funkcję wychowawcy. W latach 1998 - 2007 zajmowała stanowisko dyrektora szkoły a od 2008r. była wizytatorem w Kuratorium Oświaty w Katowicach. W latach 2013 – 2015 pełniła funkcję kierownika projektu współfinansowanego ze środków EFS pn. System wsparcia placówek oświatowych w Katowicach, w którym łącznie uczestniczyły 53 samorządowe jednostki oświatowe. Od 2017r. pełni funkcję zastępcy naczelnika Wydziału Edukacji ośrodków doskonalenia nauczycieli. Dba też o rozwój własny, podnosząc kwalifikacje zawodowe podczas kursów, warsztatów, webinarów i studiów podyplomowych.

Zastępczyni Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu Urząd Miasta Katowice

Grażyna Burek

Od 2015 roku pełnię funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Bogatyni. Z zawodu jestem nauczycielem języka polskiego. W tak zwanym międzyczasie nabyłam kompetencje z zakresu psychoterapii („Diagnoza kliniczna i psychoterapia”) oraz ukończyłam Szkołę Trenerów I i II stopnia realizowaną przez Ośrodek Doradczo – Szkoleniowy w Wałbrzychu oraz Szkołę Trenerów B. B. Kotlińscy. Na przestrzeń edukacyjną patrzę elastycznie, podążam za potrzebami „dzisiejszych czasów”. Wierzę, że podstawą dobrej edukacji są dobre relacje. Jeśli to tylko możliwe w naszej placówce wybieramy to, co dzisiaj służy edukacji. W zeszłym roku otrzymaliśmy odznakę Szkoła eTwinning (jako jedna z 80 szkół w Polsce), dzięki czemu staliśmy się częścią europejskiej sieci wiodących szkół eTwinning.

Dyrektor Szkoły Podstawowej

Marta Bodziony

Radca prawny, redaktor Portalu Oświatowego. Specjalista z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego.

Radca prawny, redaktor Portalu Oświatowego

Michał Kowalski

Socjolożka, trenerka i ekspertka edukacji medialnej, wiceprezeska zarządu Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog. Od wielu lat zaangażowana w szerzenie kompetencji medialnych i cyfrowych oraz w działania na rzecz budowania społeczeństwa wielokulturowego. Pomysłodawczyni i/lub realizatorka projektów wielu edukacyjnych, m.in: Cybernauci, Szkolni Liderzy Edukacji Zdalnej, Zaprogramuj Przyszłość, Centrum Mistrzostwa Informatycznego, Weź kurs na wielokulturowość. Współtwórczyni Modelu Edukacji Medialnej i Cyfrowej MEMIC. Laureatka Listy 100 Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w roku 2019.

Socjolożka, trenerka i ekspertka edukacji medialnej

Barbara Krywoszejew

Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, konsultant ds. organizacji i zarządzania oświatą, lider i koordynator doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej szkół, trener i wykładowca, specjalista prawa oświatowego. Ambasador marki MAC Technologie Grupa MAC S.A. oraz ekspert w dziedzinie prawa oświatowego w Wielkopolskim Ośrodku Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu. Certyfikowany trener MANAGEMENT im BILDUNGSSEKTOR” – „TRAIN the TRAINER”, akredytowany Ekspert ©KFE & Akredytowany Trener Instytutu Konsultantów Europejskich. Autor licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu zarządzania oświatą. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z organizacją i zarządzaniem oświatą oraz nowymi technologiami w edukacji.”

Ekspert prawa oświatowego

Roman Lorens

Specjalista ds. szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa NASK PIB

Katarzyna Bisialska

Specjalista ds. szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa NASK PIB. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, podczas którego wielokrotnie podejmowała szereg działań na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie prowadząc cykliczne zajęcia dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Współorganizatorka lokalnych inicjatyw DBI. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących dezinformacji w sieci oraz zagrożeń w cyberprzestrzeni.

Projektowanie dydaktyczne (UW), Podyplomowych Studiów Liderów Oświaty (Collegium Civitas, CEO). Wieloletnia dyrektorka szkoły. Założycielka Fundacji Rozwoju Dzieci „Stefanka”, Autorka artykułów o nadzorze pedagogicznym, dokumentach szkolnych, organizacji pracy świetlicy, fundacji w szkole, współpracy z rodzicami, zamieszczonych w czasopiśmie „Dyrektor Szkoły”. Entuzjastka oceniania kształtującego oraz rozwojowej oceny zachowania. Zwolenniczka demokracji partycypacyjnej i przywództwa rozproszonego.

Absolwentka Wydziału Polonistyki UW oraz studiów podyplomowych

Krystyna Jakubowska

Pedagog z wykształcenia i powołania, dla którego nie ma sytuacji bez wyjścia. Ukończył studia z pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, które związały go z “trudnym” człowiekiem. Od 2016 roku pełni rolę wychowawcy w poznańskim zakładzie poprawczym, wspiera także osoby z niepełnosprawnościami działając z Fundacją Aktywizacja. Obecnie jest również wicedyrektorem w Szkole w Chmurze i kwalifikowanym trenerem Metody Biegun Marka Kamińskiego.

Wicedyrektor Szkoły w Chmurze

Kamil Stachowiak

Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego w Przemyślu. Dyrektor i nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym „Edukacja”. Wykładowca akademicki. Prezes Fundacji Laetare. Specjalista ds. depresji u dzieci i młodzieży. Prowadzący wielu szkoleń i kursów o tematyce psychologicznej, szczególnie w zakresie depresji u dzieci i młodzieży, samookaleczeń i samobójstw. Specjalizuje się w dziedzinie mariologii i na tej drodze stara się o tytuł doktora.

dyrektor Liceum Ogólnokształcącego "Edukacja"

Szymon Wandzel

Autor wielu ekspertyz i opracowan dotyczących optymalizacji i racjonalizacji finansowania zadań oświatowych w jednostkach samorządu terytorialnego; inicjator i organizator trzech Śląskich Kongresów Oświaty w latach 2013-2015, konferencji szkoleniowych dla dyrektorów, nauczycieli i samorządowców; Śląski Kurator Oświaty (2008-2016), naczelnik Wydziału Edukacji w Jastrzębiu-Zdrój(2020-22), dyrektor szkoły, trener egzaminatorów i autor zadań maturalnych CKE.

Ekspert w zakresie prawa oświatowego

Stanisław Faber

Z wykształcenia: Mgr pedagogiki opiekuńczej - 28.06.1994 r. – Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Mgr filologii polskiej – 27.09.2002 r. - Akademia Świętokrzyska im. Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Ponadto ukończyła kursy kwalifikacyjne z kierowania placówką oświatową, bibliotekoznawstwa, nadzoru pedagogicznego, zarządzania oświatą oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Pracę rozpoczęła w 1991 r. , jako nauczyciel języka polskiego, a od 2001 r. pełni funkcję dyrektora. Ponadto posiada uprawnienia: egzaminatora na poziomie szkoły podstawowej- 13.02.2006 r. (współpracuje z OKE) oraz na poziomie maturalnym- 26.10.2005 r. - eksperta ds. awansu zawodowego – zasiada w komisjach egzaminacyjnych. Prowadzi szkolenia dla dyrektorów szkół i rad pedagogicznych z zakresu prawa oświatowego, dydaktyki i metodyki nauczania, pomocy pedagogiczno-psychologicznej.

Mgr pedagogiki opiekuńczej i filologii polskiej

Henryka Cisowska

Absolwent UAM. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl.Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych w ZSP w Damasławku – technikum informatyczne, oraz informatyki w szkole podstawowej.Laureat konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019. Członek internetowej społeczności SuperBelfrzy RP(2017-2024). Jeden z założycieli i liderów GEG – Google Educator Group – oficjalnej grupy edukatorów Google. Certyfikowany trener Google dla Edukacji. Współtwórca pierwszego w Polsce podcastu o wykorzystaniu technologii Google dla Edukacji (Go4edu - dostępnego na Spotify). Wyróżniony tytułem Microsoft Innovative Educator Expert (MIEE) (w latach 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022, 2023/2024). Wpisany trzykrotnie na listę 100’SPRUC (Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych) – osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce. W 2023 roku otrzymał tytuł „Edukator Roku 2023” od Fundacji edTech Poland, za niezwykłe zaangażowanie w rozwijanie edukacji z wykorzystaniem nowych technologii, prowadzenie licznych szkoleń i webinariów dla nauczycieli, oraz tworzenie kursów i materiałów edukacyjnych, które przyczyniły się do doskonalenia pracy nauczycieli i uczniów w Polsce.

Absolwent UAM. Prowadzący portal internetowy

Maciej Danieluk

Pełnomocnik Dyrektora Instytutu Kultury Centrum Govtech. Autorka i realizatorka programów szkoleniowo-rozwojowych skierowanych do oświaty, entuzjastka edukacji cyfrowej. Zajmuje się implementacją programów edukacyjnych opartych o różnorodne narzędzia cyfrowe i ekosystemy. Specjalizuje się w tematyce związanej z wdrażaniem innowacyjnych metod nauczania oraz propagowaniu metodycznego zastosowania technologii w edukacji. Przez wiele lat prowadziła regionalne i ogólnopolskie spotkania integrujące nauczycieli, dyrektorów, samorządowców, trenerów oświatowych skupionych wokół obszaru edukacji. Wcześniej zajmowała się rozwojem rynku edukacyjnego K12 w Microsoft, miłośniczka Minecraft Education. Dwukrotna laureatka Listy 100 które w sposób szczególny przyczyniły się do wzmacniania cyfrowych kompetencji Polek i Polaków w roku 2022, 2023.

Pełnomocnik Dyrektora Instytutu Kultury Centrum Govtech

Ewa Kołodziejczyk

Dyrektor XXIX LO w Łodzi, prezes Stowarzyszenia Akademia Dziecka, doradca zawodowy i personalny, propagator nowych technologii w edukacji.W latach 1999-2017 konsultant ds. informatyki Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Następnie 2017-2022 dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. Obecnie Dyrektor XXIX LO w Łodzi, prezes Stowarzyszenia Akademia Dziecka, doradca zawodowy i personalny, propagator nowych technologii w edukacji. Współpracuje z CKN Librus. Wykładowca i koordynator studiów podyplomowych dla nauczycieli w zakresie zarządzania oświatą i bibliotekoznawstwa z elementami zarządzania informacją cyfrową Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Autorka poradników dla nauczycieli i artykułów w Przeglądzie Edukacyjnym.Twórca i realizator warsztatów komputerowych dla nauczycieli „Info-Teka”, prowadzonych przez wiele lat w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. W latach 2013-2017 autor i realizator kursów grantowych Kuratorium Oświaty w Łodzi. Propagator nauczania na odległość, organizator konferencji metodycznej popularyzującej nauczanie hybrydowe „Komputer i Pomoc” 2010 r.

Dyrektor XXIX LO w Łodzi, prezes Stowarzyszenia Akademia Dziecka

Katarzyna Paliwoda

Jest długoletnim, doświadczonym pracownikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Prawnik – ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z zakresu zabezpieczenia społecznego. Zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami dotyczącymi ustalania (warunki nabycia prawa i obliczenia wysokości, tryb postępowania, wypłata itp.) świadczeń emerytalno-rentowych z powszechnego systemu ubezpieczeń społecznych i innych świadczeń o charakterze długoterminowym zleconych Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych do wypłaty na mocy odrębnych ustaw.

Pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Ewa Bednarczyk

W Ośrodku Rozwoju Edukacji odpowiada za wspieranie placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych z obszaru profilaktyki zachowań ryzykownych, przeciwdziałanie agresji i przemocy rówieśniczej, przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, wsparcie wychowawczej roli szkoły i oddziaływań profilaktycznych oraz koordynację programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. Trener empatycznej komunikacji, psycholog międzykulturowy Uniwersytetu SWPS.

Starszy specjalista w Wydziale Profilaktyki i Promocji Zdrowia Ośrodka Rozwoju Edukacji

Anna Studniczek

Grzegorz Nowicki

Doradca ds. strategii i rozwoju.

Zajmuje się wprowadzaniem modyfikacji w celu zwiększenia sprzedaży. Zwiększa kompetencje działów sprzedażowych. Opracowuje nowe produkty bardziej dopasowanych dla klienta docelowego.

FAQ

square

Kiedy i gdzie odbywa się konferencja?

19.03.2024 online, nagranie będzie dostępne do obejrzenia przez 7 dni pod tym samym linkiem, który otrzymasz do transmisji w dniu wydarzenia, jeśli nie otrzymałeś/-aś linku sprawdź skrzynkę SPAM

hide
square

Jak wziąć udział w konferencji?

Wystarczy, że zapiszesz się za pomocą formularza, sprawdź skrzynkę e-mail i potwierdź swój udział, sprawdź SPAM, jeśli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, w dniu wydarzenia otrzymasz link do transmisji

hide
square

Czy otrzymam certyfikat uczestnictwa?

Tak, imienny certyfikat uczestnictwa otrzymasz dzień po wydarzeniu drogą mailową, sprawdź skrzynkę SPAM jeśli wiadomość nie jest widoczna.

hide

PROGRAM WARSZTATÓW PŁATNYCH

Warsztaty I

11:30 - 12:30

Warsztaty II

13:30 - 14:30

Udział w warsztatach jest płatny.

Liczba miejsc ograniczona!

Weź udział w warsztatach »

Jak chronić dane osobowe w placówce medycznej, ochrona RODO







Kompetencje miękkie menedżera w zmieniającym się otoczeniu



cena 199 zł NETTO
cena 199 zł NETTO
Weź udział »

Udział w warsztatach jest płatny i wynosi 199 zł NETTO!

Zapisz się i weź udział w wybranych warsztatach!
*szczegóły warsztatów - wkrótce

Warsztat I

Warsztat II

12:00 - 13:00

13:15 - 14:15

Jak chronić dane osobowe w placówce medycznej, ochrona RODO

Kompetencje miękkie menedżera w zmieniającym się otoczeniu

Weź udział »
Cena 199 zł
Cena 199 zł

PATRONAT

ORGANIZATOR

PARTNER

PARTNER MERYTORYCZNY

PATRON MEDIALNY

Image Image Image Image Image Image

partner merytoryczny

KONTAKT

SPRAWY ORGANIZACYJNE

Monika Glegoła


Koordynator ds. konferencji

ImageImage

Nie czekaj, zapisz się już teraz.

REJESTRACJA

Zapisz się na konferencję i weź udział w prelekcjach doświadczonych ekspertów!

Wiedza i Praktyka sp. z o.o., ul. Łotewska 9A, 03-918 Warszawa,

tel.: (22) 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Numer NIP: 526-19-92-256, Numer KRS: 0000098264 - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Wysokość kapitału zakładowego: 200 000 zł.